1.kategória
„Smerom ku hviezdam“, Sebastián Kuba, MŠ Trnavská, Žilina
„Cesta do neznáma“, Tamara Hudecová, MŠ A. Kmeťa, Žilina
„Mimozemšťan“, Michal Chladnúch, MŠ Nám. J. Borodáča, Žilina
„Kozmonaut“, Samuel Trojan, CZŠ s MŠ Dobrého pastiera, Žilina
„Život na Marse“, Katka Súkeníková, MŠ Puškinova, Žilina
2.kategória
„Stretnutie“, Nela*, ZŠ Jarná, Žilina
„Ufónska krajina“, Amy Maceková, ZŠ Lichardova, Žilina
„Farebný vesmír“, Laurika Ticháková, Spojená škola oslobodenia, Belá
„Hviezdny vesmír“, Lilianka Klenčáková, ZŠ Ďurčiná
„Galaxie“, Chiara Šutarová, ZŠ Jarná, Žilina
3.kategória
„Fialový vesmír“, Nina Štalmachová, ZŠ Lichardova, Žilina
„Vesmírne stretnutia“, Vanesa Skočíková, ZŠ s MŠ Gaštanová, Žilina
„Vesmír v hmle“, Terézia Bieliková, Gymnázium Varšavská, Žilina
„Pristátie“, Matej*, ZŠ Jarná, Žilina
„Orbitálna stanica“, Michal Filip, ZŠ Jarná, Žilina
4.kategória
„Raketa“, Rebeka Pilátová, ZUŠ L. Árvaya, elok. Pracovisko Gaštanová, Žilina
„Na planéte GUM-GUM“, Agáta Holišová, SZUŠ Ružová, Žilina
„Technika vo vesmíre“, Klára*, SZUŠ BRIOSO, Žilina
„Ufónik“, Lucia*, ZUŠ F. Špániho, Žilina
„Let vesmírom“, Soňa Barbořáková, SZUŠ BRIOSO, Žilina
5.kategória
„Vesmírna abstrakcia“, Paulína Dikošová, ZUŠ L. Árvaya, Žilina
„Abstraktný vesmír“, Lucia Rosivalová, ZUŠ F. Špániho, Žilina
„Vesmírne erupcie“, Matej*, ZUŠ F. Špániho, Žilina
„Už prichádzajú“, Tatiana*, SZUŠ BRIOSO, Žilina
„Vo vesmíre“, Nela Kočvarová, SZUŠ BRIOSO, Žilina
|
|
1. kategória
„Farebný vesmír“, Liliana Cikrytová, MŠ 9. mája, Kysucké Nové Mesto
„Moja raketa“, Matej Pieron, MŠ Komenského , Kysucké Nové Mesto
„Slnko a ufóni“, Amália Baroniaková, MŠ Skalité – Ústredie
„Vesmírny robot“, Tobias Starchoň, MŠ Fojstvo, Raková
„Mačky letia na prieskum“, Marta Kopečná, MŠ Skalité - Ústredie
2. kategória
„Vesmírna pošta“, Silvia Pavlíková, ZŠ s MŠ Makov
„Vesmír“, Anna Ševecová, ZŠ s MŠ Dunajov
„Vesmírna rodina“, Natália Svitková, ZŠ s MŠ E.A.Cernana Vysoká nad Kysucou
„Vesmírna škola“, Klára Kurišová, ZŠ Lodno
„Miešaný vesmír“, Zoja Kršková, ZŠ Rudina
3. kategória
„Cesta na Mars“, Anna Svrčková, ZŠ Mládežnícka, Krásno nad Kysucou
„Ihrisko na Marse“, Mária*, ZŠ Rudina
„Vesmír očami detí“, Juraj Okapal, ZŠ M.Mravca, Raková
„Vesmírna pani“, Alyssa Hercová, ZŠ Nábrežná Kysucké Nové Mesto
„Vesmírny prieskumník“, Terézia Chmelařová, ZŠ Nábrežná Kysucké Nové Mesto
4. kategória
„Mimozemšťania prichádzajú do vesmírnej školy“, Nikolas*, Spojená škola ZUŠ Turzovka
„Svadobný obrad vo vesmíre“, Sabina*, Spojená škola ZUŠ Turzovka
„Zrod nového života vo vesmíre“, Veronika*, Spojená škola ZUŠ Turzovka
„Vesmír vo farbách“, Martin Mrmus, Súkromná ZUŠ Svrčinovec
„Vesmír mojej princeznej“, Melisa Capeková, Súkromná ZUŠ Skalité Kudlov
5. kategória
- v kategórii ocenenie nebolo udelené
|